Walka o przyszłość

Książki należące do jakiejś serii cieszą się ogromną popularnością. Bardzo długo można śledzić losy różnych bohaterów ciesząc się ich wzlotami, czasem martwiąc się ich upadkami. Niektóre serie zawierają tylko kilka książek. Z kolei inne trwają i trwają doprowadzając nas czasem do ogromnego napięcia. Oczekiwanie na kolejne opowiadanie zawierającymi losy ulubionych bardzo mocno się dłuży. Jedną z takich serii powieści z gatunku erotyk stworzyła Sylvia June Day prezentując nam “Dotyk Crossa”. To właśnie do tej serii należy “Wybór Crossa“, który spodoba się wielu kobietom.

Przeszłość i przyszłość

Żeby móc jednak zanurzyć się w świecie tej książki trzeba przeczytać wszystko od pierwszej części, aby móc dokładnie zrozumieć to, co dzieje się pomiędzy Gideonem i Evą. Skąd ta dwójka się wzięła? Jak to się stało, że tak różni od siebie okazują się być dla siebie stworzeni? Czy ten ogień pożądania jest bardzo mocny? Czy to tylko jednak cielesna fascynacja znajdująca swoje spełnienie w łóżku? Autorka w trzech tomach zapewniła nam ogromną dawkę napięcia przeplataną wieloma, pikantnymi scenami erotycznymi. Teraz przenosimy się do tomu czwartego. Okazuje się, że dwójka bohaterów jest już po małym kameralnym ślubie wierząc, że teraz już nic nie pokona ich miłości. Tyle razy upadali, tyle razy się podnosili i w końcu doprowadzili wszystko do końca stając na ślubnym kobiercu. Jednak jak się okazuje w ich bezpieczną przyszłość postanawia wkraść się przeszłość. Oto były chłopak Evy oraz była partnerka Gideona. W jaki sposób będą chcieli namieszać w życiu młodego małżeństwa? Czy miłość będzie miała szansę na przetrwanie?

Męska perspektywa

Tym razem czytelnicy będą mogli spojrzeć na całą historię z punktu widzenia Gideona Crossa. Ton będzie przeprowadzał nas przez walkę uczuć, chociaż nie zabraknie nam tutaj opinii wyrażanych przez Evę. Ona również pokaże nam, że to co zaczyna się dziać pod wpływem ich byłych partnerów bardzo ją niepokoi do tego stopnia, że zaczyna ona obawiać się o trwałość przyrzeczenia jakie oboje sobie składali. “Wybór Crossa” to finał, którego nikt raczej z czytelników się nie spodziewa. Oboje będą musieli podjąć decyzję, czy lepiej żyć szczęśliwie, spokojnie, ale osobno? Czy jednak lepiej podjąć wyzwanie, wspólne, które przed nimi się rysuje, aczkolwiek oboje zdają sobie sprawę, że nie będzie ono łatwe? Sylvia June Day funduje po raz kolejny swoim czytelnikom opowieść pełną wzniosłych uczuć , wybuchów pożądania, które sprawią, że człowiek na chwilę zapomni o tym co naprawdę ważne. Czy to koniec przygód Evy i Gideona Crossów? Przekonajmy się sami.

Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com