Historia zapisana w tatuażu

Anna Szafrańska to autorka kilku książek, które sprzedały się w dużym nakładzie ciesząc oko oraz duszę wielu kobiet chętnych do poznania jej powieści. Trzeba przyznać, że wiele historii, które wydają nam się znajome przedstawia nam w zupełnie inny sposób, dzięki czemu zyskują one na świeżości, atrakcyjności, powiewie czegoś nowego, czegoś dla nas jeszcze nieznanego. Warto zapoznać się z jej książkami, które w latach poprzednich wyszły w formie tradycyjnej i elektronicznej. Obecnie w sklepach ma pojawić się powieść pt.”Lilianna“. Premiera przewidywana jest na 11 marca 2020 roku.

Czym jest tatuaż?

Widząc wytatuowaną osobę jakie mamy myśli? Część z nas na pewno myśli, że jest to piękne dzieło wykonane zręczną ręką jakiegoś twórcy. Ktoś powie, że takie tatuowanie jest brzydkie i szpeci ciało człowieka. Każdy człowiek ma prawo do własnej opinii. Czy jednak zdajemy sobie sprawę, że w takim tatuażu bardzo często kryje się jakaś historia, której nie chcemy opowiadać? Z kolei wolimy pokazać ją przy pomocy takiego obrazu? Tatuaż może być swoistą zbroją, która pomoże nam się schować i ochronić przed tajemnicami przeszłości nie dającymi o sobie zapominać. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego Mat – mężczyzna będący jednym z głównych bohaterów naszej książki. Od wielu lat znajdujący się w zawodzie ceniony przez wiele osób za swój profesjonalizm i dokładne podejście do wykonywania swojej pracy wie, że tatuaż to coś więcej, co pomaga ludziom wyrazić swoje chęci, pragnienia, potrzeby. To właśnie w salonie, gdzie na co dzień pracuje Mat poznaje Liliannę – drugą, tytułową bohaterkę, która jest… Matowi bardzo ciężko określić w pierwszej kolejności kim ona jest. Potem uznaje jednak, że jest to osoba bez charakteru i ambicji. Oboje nie pałają do siebie sympatią podczas pierwszego spotkania.

Miłość w obliczu tajemnic


Z kolei Lilianna skrywa swoje tajemnice przez które jej świadomość bezpieczeństwa jest bardzo nikła. Kobieta musi jednak wziąć się w garść, ponieważ odpowiedzialna jest za swojego ukochanego syna, którego musi otoczyć odpowiednią opieką. Wykonuje u Mata tatuaż, jednak również nie obdarza go sympatią, ponieważ uważa go za człowieka bez planu na przyszłość. Czy po takim spotkaniu dla tej dwójki istnieje jeszcze jakaś szansa? W szczególności, że Mat odkrywa co tak naprawdę kryje się za tatuażem jaki dziewczyna u niego wykonuje? Czy ona pozwoli mu odkryć swoje tajemnice, dzięki czemu będzie w stanie pomóc jej uporać się z przeszłością? “Lilianna” na pewno nie raz sprawi, że do oczu czytelników napłynie łza pokazując nam zupełnie niespodziewane zakończenie.

Vintage obraz autorstwa snowing - www.freepik.com